آسـنـالـردشرکت بازرگانـی و تجاری

پشتیبانی 24 ساعته
021-22043668

asnalord@gmail.com

تیم آسنالرد

سید مجید زمانی

مدیر عامل

سیده هستی اروانه

رئیس هیئت مدیره

شرکت بازرگانـی و تجاری آسنالرد با بیش از بیست سال تجربه و با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای خود در صنعت تجارت و خدمات تحارب بين المللی قادر است کلیه خدمات مربوط به ارائه بهترین محصولات از ایران به سایر کشورها و از دبی به ایران را مطابق با نیاز مشتریان ارائه نماید. شرکت نماینده رسمی شرکت الندری در دبی، دارای دفتر فروش و خدمات صادرات و واردات کالا و‌ ترخیص در تهران ‌و دبی می باشد که ارائه دهنده تمامی خدمات صادرات و واردات ،بسته بندی تخصصی بار، فریت تخصصی بار، ارسال بار به دورترین نقاط دنیا، ایمن ترین و سریع ترین راه حمل بار و دارای قرارداد حمل و نقل با بهترین ایرلاین های دنیا و ارسال بار هوایی به تمام کشورهای آسیایی، اروپایی، آمریکایی، آفریقایی و اقیانوسیه می باشد. اهداف تمامی مدیران متخصص و کارشناسان مجرب شرکت آسنالرد، ارائه خدمات متنوع، مدرن و درجه یک به همه شرکتها، بازرگانان، تجار، سازمانها و مشتریان محترم می باشد و امیدواریم بتوانیم همراه خوب و مشاوره مناسب برای شما در جهت پیشرفت امور تجاری و شخصی تان باشیم.

چشم‌اندازها و ارزش‌ها

1. تعاملات بین المللی در حوزه تجارت کالا هر گونه کالا از ایران در حوزه صادرات و‌ واردات.
2. گسترش نیروی انسانی و کارآفرینی.
3. ایجاد بستری در حوزه بین المللی جهت سرمایه گذاری و تعاملات با شرکت های مرتبط‌ و انجام قراداد های بین المللی شرکت های معتبر در ایران.
4. کسب جایگاه نخست در بازار به عنوان سازمانی شناخته شده در حوزه صادرات و واردات.

تاریخچه، رشد و توسعه

تیم آسنا در ابتدای شروع فعالیت در حوزه بازرگانی دارای ۲۰ سال سابقه کار بصورت داخلی و خارجی می باشد و با توجه به نیاز بازار و توسعه امور تجارت در حوزه صادرات و واردات در راستای ارتباطات بین المللی، قدم به شروع فعالیت در حوزه صادرات و واردات کالا گذارده است.

ثبت سفارش