حمل و نقل درب به درب door to door transport | مزایای آن

در این مقاله از وبسایت آسنالرد قصد داریم شما هموطنان عزیزمان را با حمل و نقل درب به درب door to door transport و مزایای آن بگوییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

حمل و نقل درب به درب Door to door transport

حمل و نقل بار بین المللی شاخه ای از اقتصاد است که به طور مستمر در حال توسعه و ایجاد درآمد قابل توجه است. روز به روز شرکت های بیشتری در تلاش برای تسهیل حمل و نقل کالا به واردکنندگان یا صادرکنندگان هستند. یکی از این امکانات، حمل و نقل درب به درب است که عمدتاً به حمل و نقل چند وجهی مربوط می شود. واردکنندگان اغلب برای سفارشات مربوط به حمل و نقل بین المللی و بین قاره ای خدمات درب به درب یا door too door transport را انتخاب می کنند.

حمل و نقل درب به درب چیست؟

حمل و نقل درب به درب به معنای خدمات حمل و نقل کامل از لحظه دریافت کالا از تامین کننده تا لحظه تحویل آن به گیرنده تا درب منزلشان است که همچنین شامل کلیه تشریفات لازم می باشد. این سرویس ممکن است توسط یک قطار یا یک کامیون انجام شود، با این حال، هنگام استفاده از حمل و نقل درب به درب مبتنی بر حمل و نقل کانتینری بسیار روش سودمندی است. حمل و نقل درب به درب اغلب به عنوان شکل خاصی از حمل و نقل نامیده می شود که شامل اجرای یک حمل و نقل واحد از کل سازمان حمل و نقل است. این نیز یکی از مهم ترین مزایا برای مشتری است که حمل و نقل چند درب به درب را انتخاب می کند، که به لطف این خدمات بهبود یافته است.

Door to door transport چگونه کار می کند؟

فورواردرها خدمات سفارش داده شده را انجام می دهند، نیازهای مشتریان را برآورده می کنند و همچنین مسئولیت کلیه مراحلی که کالا از آن عبور می کند را بر عهده می گیرند. در ابتدا، فورواردرها به طور کامل مسیر حمل و نقل کالا را تجزیه و تحلیل می کنند تا زمان و هزینه های تحویل را کاهش دهند. هر مشتری به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود و شرکت حمل و نقل با نیازهای او سازگار می شود. سپس یک کانتینر مناسب که با کالاهای حمل شده سازگار است انتخاب می شود.

فرآیند حمل و نقل درب به درب

کل فرآیند حمل و نقل بار نیز بسیار کارآمد است. شرکت حمل و نقل بار در ابتدا کالا را از مشتری دریافت می کند و همچنین به کل فرآیند بارگیری می پردازد. در لحظه ای که حمل و نقل بار در حال انجام است، پس از رسیدن به مقصد، فورواردر به تشریفات مربوط به ترخیص کالا نیز می پردازد.

شرکت بازرگانی آسنالرد هنگام سازماندهی خدمات درب به درب چه مواردی را در نظر می گیرد؟

شرکت‌ بازرگانی آسنالرد با ارائه خدمات درب منزل هنگام پذیرش سفارش، چندین موضوع مهم را در نظر می‌گیرند، از جمله :

  1. شرکت آسنالرد به طور کامل مسیر را تجزیه و تحلیل می کنند تا در صورت امکان هزینه ها و زمان حمل و نقل را بهینه کند.
  2. شرکت آسنالرد فضای هواپیما، کشتی یا قطار را از قبل رزرو می کند.
  3. شرکت آسنالرد کانتینر مناسب متناسب با اندازه و نوع حمل و نقل را انتخاب می کند.
  4. شرکت آسنالرد به دنبال حامل های مناسب برای اجرای بخش های جداگانه مسیر می گردد.

مزایای استفاده از حمل و نقل Door to door transport

استفاده از سرویس درب به درب، حمل و نقل را از نظر هزینه و زمان بهینه می کند. به دلیل استفاده از ظروف، کل فرآیند به آرامی و بسیار سریع انجام می شود. این مربوط به استفاده از یک واحد بار است. صرف نظر از وسیله حمل و نقل مورد استفاده، بارگیری مجدد کالا هنگام تغییر شکل حمل و نقل ضروری نیست که این یکی از مزایا در حمل و نقل door to door transport است.

مزایای بیشتر حمل و نقل Door to door transport

همچنین حمل و نقل بسیار مناسبی برای شخص سفارش دهنده است که نیازی به رسیدگی به تشریفات ناشی از حمل و نقل بین المللی ندارد. علاوه بر این، فورواردر مسئولیت کامل حمل و نقل را بر عهده می گیرد.

مزیت دیگر مسئله امنیت است. با توجه به اینکه کالا با استفاده از یک واحد بار حمل می شود، نیازی به بسته بندی مجدد آن ندارید و همین امر جلوگیری از سرقت یا مفقود شدن کالا را بسیار آسان می کند.

که این موارد توضیح داده شده از مزایای بیشتر حمل و نقل درب به درب است.

 روش حمل و نقل درب به درب برای چه کسانی توصیه می شود؟

  1. این پیشنهاد برای همه کارآفرینانی که هدفشان بهینه سازی حمل و نقل کالا است و زمان تحویل آن در اولویت است بسیار جذاب خواهد بود. هم برای شرکت های بزرگ و هم شرکت های کوچک.
  2. دانشجویانی که ادامه تحصیل در خارج از کشور انجام می دهند و کارآموزانی که در خارج از کشور آموزش می بینند و کار می کنند.
  3. مسافران تاجر و تجاری که شامل کارکنان تاجران، کارمندان و هیئت مدیره ها هستند.
  4. مسافران مرتب و منظم در سراسر جهان.
  5. ارگان های غیردولتی که بسیاری از حمل و نقل های دوستانه و بشر دوستانه را انجام می‌دهند.

نکته مهم

یکی از آپشن ها و خدماتی که آسنالرد  به تمام مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات Door to door transport می باشد که شرکت آسنالرد از درب گمرگ تا محل زندگی یا کارتان آن را حمل می کند که این خدمات یکی از زیرمجموعه های خدمات حمل و نقل هوایی است. از انجام کلیه کارهای اداری گمرگ تا تشریفات و ترخیص آن با شرکت ما است و مشتری هیچ دخالتی در آن نخواهد داشت. شرکت آسنالرد با تمام تلاش آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

سخن پایانی

ما در این مقاله درباره، حمل و نقل درب به درب یا door to door transport، فرآیند حمل و نقل درب به درب و مزایای آن توضیح دادیم. ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. شرکت بازرگانی آسنالرد در زمینه صادرات، واردات و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

نویسنده : هومن طالعی