آسـنـالـردشرکت بازرگانـی و تجاری

پشتیبانی 24 ساعته
021-22043668

info@asnalord.com

فریت دریایی

حمل و نقل دریایی چیست؟

به هرگونه حمل کالا از طریق کشتی و قایق بر روی دریا و اقیانوس را حمل نقل دریایی می گویند و یکی از بهترین روش های ارسال بار به سراسر دنیا می باشد.

حمل و نقل دریایی رایج ترین روش حمل و نقلی است که واردکنندگان و صادرکنندگان از آن استفاده می کنند. در واقع 90 درصد کامل کالاها از طریق حمل و نقل دریایی حمل می شود. سایر روش های حمل و نقل بین المللی (پیک، حمل و نقل هوایی، اکسپرس) همه سریع تر هستند، اما گران تر نیز هستند. محموله های کوچکتر و محصولات با ارزش بالا معمولاً از این حالت های دیگر استفاده می کنند.

مزایای حمل و نقل دریایی

حمل و نقل بین‌المللی دریایی یکی از بهترین روش ها برای جابه‌جایی کالا در سطح بین‌المللی و دنیا است و سالانه بیشترین میزان حمل و نقل کالا را در جهان به عهده دارد. این شیوه مزایای بسیاری نسبت به دیگر شیوه‌های حمل و نقل دارد. از جمله امکان جابه‌جایی حجم زیاد بار در هر کشتی که از مهم‌ترین ویژگی‌های دریایی بار به حساب می‌آید.

علاوه بر این ارزان بودن حمل و نقل دریایی مزیت دیگر این روش‌ دریایی است. اگر میزان محموله زیاد باشد، حمل و نقل دریایی با توجه به جابه‌جایی منظم بار هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ ایمنی مطمئن‌تر از دیگر روش‌های حمل و نقل است.

شرکت حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی آسنابار در زمینه ارسال بار به سراسر دنیا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای دریافت خدمات و قیمت ارسال بار با شرکت آسنابار در تماس باشید.

ثبت سفارش